LENA (28): “EEN VREEMD OUD GEVOEL TEN AANZIEN VAN PARTNER”

VORIG LEVEN MEISJE EN SJAMAAN & VORIG LEVEN PRIESTERES

Uit de praktijk reďncarnatietherapie van Marianne Notschaele-den Boer

© Uitgeverij RHA Publishing/RHA Reďncarnatietherapie

 

 

         

 

 

EEN VREEMD OUD GEVOEL TEN AANZIEN VAN PARTNER

 

Af en toe ontvang ik van iemand -die ik met een gratis consult geholpen heb-, in ruil daarvoor zo’n duidelijke samenvatting of mooi verhaal, dat ik daar weinig meer aan toe te voegen heb.


Lena (28) had vragen over de huidige relatie met haar vriend. Ze had last van ‘een vreemd oud gevoel’, dat ze niet kon plaatsen. Haar beschrijving daarover in emails was zo helder dat ik vrij snel de vorige levens die daarbij hoorden ‘zag’.
(zie consult en wie ik ben). Ik gaf Lena therapeutische tips en adviezen via e-mail om deze voorbije levens beter af te ronden, zodat de relatie met haar huidige vriend erop zou verbeteren.

         .

Een vreemd oud gevoel

“Een tijd geleden heb ik contact gekregen met Marianne via Internet, we hebben flink heen en weer gemaild en ik heb dit als zeer waardevol ervaren.

Het was mij duidelijk dat ik nog wat uitzoekwerk te doen had. Ik voelde dat ik niet op mijn plek zat, ik had moeite met de relatie met mijn vriend, ik botste als het ware tegen een hoop herinneringen aan. Zelf kan ik die herinneringen niet echt zien, ik droom er soms over, maar meestal is er alleen een gevoel, een vreemd oud gevoel dat ik niet goed kan plaatsen. Ik heb geprobeerd om deze gevoelens met woorden te pakken en ik kwam terecht in een heel verhaal.

Ik ben mensen gaan herkennen in mijn omgeving, ik ben gaan zien wat ze in dit leven voor mij betekenen. Een vriendin, een ex-vriend, een sportleraar en mijn huidige vriend. Bij alle vier heb ik een soort onbestemd bedwelmd en verdoofd gevoel. Iets heel anders dan puur verliefdheid. Wat er gebeurt bij deze vier mensen is dat ik in een lichte paniek raak, tegelijkertijd verlies ik het contact met mijn lijf en word ik een soort van gedwee zieltje. Het lijkt alsof ik geen wil meer heb. Ik kan niet meer praten, vergelijkbaar met het gevoel dat iedereen wel eens heeft gehad als je uit een nachtmerrie ontwaakt: je wilt schreeuwen maar er komt geen geluid uit je mond, je wilt bewegen maar je lijf reageert niet.

Met Marianne heb ik gemaild over het gevoel wat ik hierboven heb beschreven. Ze raadde me aan om twee levens uit te werken: een leven waarin ik een jong meisje was die haar maagdelijkheid aan de sjamaan opofferde en een leven waarin ik priesteres was. Hieronder beschrijf ik wat ik heb ervaren.

 

Vorig leven 1: meisje en sjamaan

Ik moet denken aan een jong meisje, nog geen 14 jaar oud. Ze is maagd. Ze straalt in lichtblauw en lichtgroen, het is alsof ze licht geeft. Als ik haar zo zie krijg ik de behoefte haar te beschermen, ze lijkt heel fragiel, haar energie is heel krachtig en toch ijl. Ze lijkt wel een engeltje. Ik voel dat ze zenuwachtig is en dat ze niet zeker weet of ze nu wel een goede beslissing neemt. Het lijkt alsof ze twijfelt tussen wegrennen en blijven staan. Ze heeft alleen al besloten om te blijven omdat ze nergens anders naartoe kan. Ze staat bij haar vriendinnen te wachten tot ze aan de beurt is. Ze is ook erg nieuwsgierig. Ik ben erg nieuwsgierig. Ik weet dat ik haar ben.

Er is een kring met mannen, de mannen maken veel herrie, we zijn op een heilige plek. Ik kan niet zien wat iedereen aan heeft omdat ik alleen de kleuren zie, de kleuren die bij de mensen horen. Ik weet niet of ik zelf kleren aan heb. Ik voel me een beetje anders dan mijn vriendinnen, ik straal meer. Daar ben ik ook trots op, ik weet dat en ik vertrouw erop dat ik bijzonder ben. Ik weet ook dat er midden in de kring een man is die belangrijk is. En ik voel dat hij mij roept. Ik raak in een roes en ik loop als vanzelf naar de kring, de kring gaat open en ze laten me in de kring, meteen achter me sluit de kring zich weer. Ik ben heel zenuwachtig nu, ik sta midden in de herrie, het geluid gaat dwars door me heen. Mijn lijf gaat zijn eigen gang, en ik loop naar een altaar, een groot stenen blok. Ik kijk niet eens naar de man in het midden van de kring. Ik weet dat hij een masker op heeft, een masker met een gewei zelfs. Hij lijkt daardoor twee keer zo groot. De kleuren van de man zijn bedwelmend en het is alsof zijn energie om mij heen zwermt. Het is alsof ik hem inadem en ik kan hem ruiken in de lucht om me heen. Ik voel dat mijn ogen angstig groot zijn, alsof ze voor mij willen schreeuwen, mijn lippen liggen echter losjes op elkaar, mijn lijf is ontspannen. De man met het gewei houdt mij eronder. Hij legt mij zijn wil op. Ik gehoorzaam vol angst. De weerstand die ik voel in mijn hoofd manifesteert zich niet in mijn lijf. De man neemt mijn maagdelijkheid op grove wijze, ik zweef op zijn energie en ervaar zijn extase, het is alsof ik daar ook van geniet, en plots laat hij me vallen. Het lijkt alsof ik verdwenen ben, mijn energie is er niet meer. Ik voel me leeg en nutteloos. Ik voel me goor.

Meer kan ik mij niet herinneren van het leven van dit jonge meisje. Het is alsof het hier ophoudt en toch voel ik dat ze nog doorleefde, maar de energie was eruit. Het had geen nut meer.

 

De man met het gewei herken ik als mijn ex-vriend. Ik herken de binding, de energie, en mijn lichamelijke reactie. Ik heb het gevoel uit dat leven meegenomen naar dit leven en ik heb met hem opnieuw ervaren hoe hij mij eronder hield. In dit leven heb ik mezelf beschermd voor hem, ik ben weggegaan. Daar ben ik trots op, vooral nu ik weet hoe krachtig en gevaarlijk de energieband is die wij hadden.

Op advies van Marianne probeer ik nu te zoeken naar een ritueel waarmee ik de energetische transactie tussen mij en deze man kan terugdraaien, zodat mijn energie terug bij mij komt en de zijne terug bij hem. (* karmische transactie)

 

Vorig leven 2: priesteres

Ik heb ook herinneringen aan een priesteres. Het is een vrouw van een jaar of 25, ze is al ingewijd, ze is krachtig en staat in een solide verbinding met de aarde. De vrouw heeft een relatie met een man, een machtige man die veel betekent voor anderen. Hij doet goed werk en zij is trots op hem. Ik weet dat ik die vrouw ben en ik weet dat de man mijn huidige vriend is.

In dat leven vraagt de man mij om met hem samen te zijn, zodat ik mijn kracht kan geven aan hem, opdat hij zijn werk zo goed mogelijk kan doen. Ik wil dit graag. Ik schaar me achter hem en ik steun hem. Hij komt bij mij om met mij te vrijen en in deze daad van liefde geef ik hem elke keer weer kracht. We houden echt van elkaar. In deze daad van liefde ontvang ik zijn schaduwen, zijn grauwe kleuren.

 

Ook in deze herinnering zie ik vooral kleuren bij mensen en geen kleding. Mijn man voelt veilig en warm. Ik neem zijn schaduwen in me op en ik voer ze naar de aarde, waarbij ik aan de aarde vraag om de schaduwen om te vormen tot licht. Ik voel hoe er telkens wat schaduw blijft hangen in mij, het lukt mij niet om alles naar de aarde terug te voeren. Ik ben hier niet eerlijk over, ik doe net alsof ik dit goed kan en alsof het geen kwaad kan. Maar ik voel dat ik grauwer word. Het maakt me ouder dan ik eigenlijk ben. Ik neem de lasten van mijn lief graag op me, omdat ik weet dat hij goede dingen doet. Ik neem de lasten ook graag op me omdat ik niet wil dat hij ze draagt. Ik weet niet of hij weet wat ik doe.

Ik diende hem een lang leven. Ik was trots op mijn rol. Ik maakte mezelf wijs dat ik zo sterk was dat ik dit alles kon dragen. Maar ik voelde het kleven in mijn energie, zoals kauwgom in mooie blonde haren. Dus ik weet dat ik mezelf voor de gek hield.

 

In dit leven nu heb ik een engel van een vriend. Toen ik hem dit vertelde en aangaf dat we misschien moesten vrijen als ritueel, zodat hij zijn schaduwen op zich kan nemen en ik misschien wat van mijn energie terug kan krijgen, zei hij: “Zeg maar wanneer.” “

 

 

(*) Als iemand tijdens een traumatische situatie waarbij twee personen betrokken zijn, een deel van zijn/haar levensenergie aan de ander kwijtraakt en daarvoor in de plaats (negatieve) energie van de ander ontvangt, is er sprake van een karmische transactie. Reďncarnatietherapeuten zullen in zo’n geval proberen de oorspronkelijke levensenergie van de cliënt te herstellen via therapeutische technieken.

 

 

 

Met dank aan Lena’s bijdrage.



 

Marianne Notschaele-den Boer

© RHA Publishing

 

 

Meer lezen op deze website over RELATIES en VORIGE LEVENS:

 

Trouw(en) – over relaties, scheidingen en gedane beloftes – vorig leven lepra

De achtervolging en de valkuil

Zussen

Moeilijke schoonmoeder                       

Herkenning en vorige levens               

De ontdekkingsreiziger

Miniatuur schilderen in het klooster

De verhalen in mijn boeken Diehards in de war, Ik was eens... en Waarom Esther geen Robinson werd         

 

Meer lezen over PRIESTERESSEN en VORIGE LEVENS:

Priesteres in Egypte

Soemerië

De verhalen in mijn boeken Diehards in de war, Ik was eens... en Waarom Esther geen Robinson werd         

 

Terug naar beginpagina voor andere verhalen & boeken over vorige levens

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

© RHA Publishing, oktober 2009